Opublikowano Dodaj komentarz

‌Czerwony punkt Stargard cały film gdzie kupić

czerwony punkt

Film miał premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we wymianie z platformą ShowMax, która docierając na konkretny rynek realizuje projekty z naszymi twórcami. W współczesnym faktu podpisała kontrakt z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Świdwin cały film gdzie kupić

Za scenariusz do obrazu był dostępny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W głównej roli został obsadzony Ewan McGregor, który nastąpił w takich światowych produkcjach, osiągających efekty jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi dodaje się w biznesmena Browna, który przypadkiem jest uwikłany w treść.

klik i ogladaj film

Jak głosi opis filmu zamknięty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. A potem… potem zrobiło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do krawędzi, sprawdził jak złą potrafi żyć nuda. Tego co spowodował, nie próbuj pisać w budynku”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu opiera się na opisaniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który przyleciał do Polski na zebranie handlowe w Warszawie. Podczas spotkania dostaje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w której wydobywa się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, podchodząc do okna, podejmuje się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w miejscowość placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, świecąc nim na ludzi. Pech chciał, że obecnie w ostatnim terminie na targ podjeżdża kolumna rządowa. Wychodzi z niej form i prawie natychmiast pada strzał, wycelowany w jeden środek czaszki polityka. Biznesmen od razu jest uznany za snajpera i za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Świdwin cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt jest trochę działalności i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega zachęcił do udziału w obecnym celu aktorów, z jakimi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, a w tej prac oraz zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest znakomitym i wielkim aktorem, jaki tworzy znajomym koncie ma bardzo wiele ról, które odniosły pełny sukces. W współczesnym 10-minutowym filmie Patryka Vegi można byłoby się spodziewać, że jeszcze odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie miał szansy na wyrażenie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze powodu na odległość filmu. Jego osoba na ekranie ograniczyła się do ostatniego, iż w trakcie tej prac McGregor wygłosił że z cztery zdania i odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Świdwin cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego składnika stanowi jego długość. Niespełna 10 minut to zbyt mało, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w sam, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle miał zarejestrowane w kontrakcie Ewan McGregor. To wymusiło pewną normę i chyba za tym jest za głupia i częsta historia. Po seansie jest ogromny niedosyt i siłę obejrzenia czegoś dużo. Tak właściwie jedyne, co jest widzowi w świadomości po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana zagrał w rodzimej produkcji.

Atrakcją stanowi toż, iż na pomyśle „Czerwonego punktu” trafiło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania sceny ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin stosowany przez emerytowanego żołnierza winien być pełny specjalnie przygotowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk zaszedłem w przeciwną kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które pomogłoby go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby ustalić czyli nie doszło na celu do nieprawidłowości i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Świdwin cały film gdzie kupić

Gdyby będziemy stanowili okazję więc o zobaczyć ten krótkometrażowy filmik, choćby dla zobaczenia odtwórcy istotnej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo otaczającego go czasu, trzyma widza w niepewności, wpływając go do dziwienia się, co będzie dobrze i widząc prace z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Świdwin cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *