Opublikowano Dodaj komentarz

Agencja Pracy Szczecinek tel: 533 024 116

Agencja Pracy

Leasing pracowników
Oferujemy usługę leasingu pracowników, czyli wypożyczenia ich na stały czas. Stanowi obecne droga o znacznie popularniejsza i większa od standardowego zatrudnienia, jeżeli Twoja firma spodziewa się lub doświadcza zwiększonego popytu na bliskie wyroby.

Agencja Pracy Maszewo tel: 533 024 116

Pracowników pozyskanych na wartości leasingu obowiązują takie same obowiązki względem Twojej firmy, jak w przypadku wszystkiego nowego rodzaju zatrudnienia. Wciąż będą a oni tworzyli obowiązek terminowo podejmować się w firmie, rzetelnie wykonywać polecone im działania, a też bezwzględnie słuchać Twoich zadań jako przełożonego. Ty z serii oszczędzisz sobie pieniędzy a czasu, ponieważ każde formalności powiązane spośród ich zatrudnieniem, czy zamieszkaniem na obszarze naszego świecie ma na siebie swoja agencja pracy.

Nie ryzykujesz zupełnie niczym, zatrudniając postać z zagranicy na wartości leasingu. Stanowi obecne w szerocy legalna i atrakcyjna forma zatrudnienia pracownika. Pozwala Ci ona na zajęcie dodatkowego personelu na ściśle określony czas, a następnie, po czasie obowiązywania umowy leasingu, bez jakiegokolwiek okresu wypowiedzenia wrócisz do określonej wielkości własnej nazwy.

Oferujemy pracowników odpowiednich do uprawiania bardzo dużo różnych zadań, tak połączonych z działalnością fizyczną, kiedy również umysłową. Współpracują z nami osoby pragnące zatrudnić się w częściach zarówno takich, jak motoryzacja czy mechanika, kiedy również medycyna lub sprzedaż. Agencja Pracy Maszewo tel: 533 024 116

Które są zatem zalety leasingu ludzi oraz dlaczego powinieneś zdecydować się na tę opcję, szukając zatrudnionego na bliski okres?

Przede każdym, zmniejszasz koszty powiązane z zatrudnieniem danej jednostki. Nie potrzebujesz denerwować się formalnościami, lub nawet przeprowadzać procesu rekrutacji – opowiemy Ci gotowe już kandydatury współpracujących z nami ekspertów, a ty po prostu wybierzesz najbardziej pasującą Twoim potrzebom propozycję. Niewykluczone, że zatrudnionego na wartości leasingu znajdziesz z nami już w jakiś dzień, już po otrzymaniu dokumenty z zakresami kandydatów.

Po drugie, możesz dokładnie sprawdzić to, jakie oczekiwania posiadasz oraz których kwalifikacji oczekujesz po osobach ubiegających się o dane stanowisko. Nie będziesz wymagał przeprowadzać rekrutacji „na ślepo” dodatkowo w nieskończoność odrzucać nienadające się kandydatury. Współpracując z nami możesz bardzo precyzyjnie sformułować swoje pragnienia, a my odpowiadamy, że a naprawdę znajdziemy dla Twojej firmy dobrego pracownika.

zobacz również Giełda Pracy

W razie gdybyś uznał, że człowiek, którego zatrudniłeś nie sprawdza się, lub potrzebny Ci ktoś o wyższych wiedzach, możesz w każdym momencie dać się do nas o jego zmianę. Nie spłacisz ani złotówki odprawy, ani nie będzie działał żaden okres wypowiedzenia. To my wypełnimy wszystkich formalności, a też zaproponujemy Ci ostatniego zatrudnionego na znaczenie zwolnionej osoby. Z nowej jednak strony, jeśli człowiek wykaże się dobrze konsultować się w Twoim zespole natomiast będziesz dumny spośród jego działalności, zaoferujemy Ci szansa zatrudnienia go na duży etat. Pozwala Ci toż zarobić z razu doświadczoną i ekonomiczną osobę do produkcji, bez potrzeby otwierania osobnego procesu rekrutacyjnego, czy zatrudniania gościa na poziom próbny.
Agencja Pracy Maszewo tel: 533 024 116

Pamiętaj również, że wszystkich weryfikacji umiejętności pracownika, czy prawdzie jego kompetencji dokonamy za Ciebie, jeszcze przed zaproponowaniem Ci go jako kandydata. Podejmując zgodność z dowolnym z znajomych gości upewnialiśmy się, czy dane zawarte w jego CV są na pewno poprawne – bez tego jego współpraca z nami byłaby trudna. Zatrudniając swego zatrudnionego w formie leasingu zyskasz więc pewność, że tak współpracujesz z kobietą znającą się na prac.

Agencja Pracy Maszewo tel: 533 024 116

Zatrudnienie osoby zza granicy w formie leasingu to wówczas tak fajny program na krótkie zwiększenie potencjału ludzkiego Twojego zespołu. Nie ponosisz żadnego ryzyka, wszystko przenosi się w szerocy legalnie, a Ty możesz zajmować się efektami pracy drugiej osoby w niekrótkim czasie po wysłaniu do nas zgłoszenia – również pamiętaj: zawsze masz szansę zatrudnić odpowiedniego zatrudnionego na pewne. Nie oczekuj, zgłoś się do nas! Agencja Pracy Maszewo tel: 533 024 116

Zobacz również Agencja Pracy Kołobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *