Opublikowano Dodaj komentarz

endermologia Dębno

Endermologia - zabieg wyszczuplający na miarę Twoich potrzeb

Można z szerokim przekonaniem powiedzieć, że teraz nastała era mody na świeży styl życia. Jeszcze więcej osób stara się zdrowo odżywiać, a przy tym często uprawiać sport lub wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet nasze największe zainteresowania nie są w stanie dać tak pięknych efektów, jak żeby tego wyglądali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, wiele osób nadal może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w wybranych miejscach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie spośród nią pomóc, gdy dieta i szkolenia finansowe nie przynoszą spodziewanych efektów? Reakcją na obecne przedmioty mogą być nowoczesne środki z zakresu medycyny estetycznej, w tym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Świdwin

Wraz ze lekarzami z Kliniki Miracki w Stolicy, którzy rekomendują pacjentom tę technikę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto spośród niej skorzystać.

gsrcinia slm
gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy środkiem na swoją otyłość

Czym właśnie jest endermologia? To metoda mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania internetowego i pod opieką wykwalifikowanego specjalisty. To całkiem bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który liczy na dodawaniu do grona pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Znaczy wtedy ostatnim jedynym, że nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, i co za tym chodzi dużego i uciążliwego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Stolicy, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że czynność związana spośród obecnym środkiem wyszczuplającym stanowi nie tylko całkowicie bezbolesna, lecz również po prostu przyjemna – zabieg pozwala się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii zabiegów tą technologią możemy liczyć wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Gdy na co dzień zajmujemy ponad do wykonywania z cellulitem opornym na zajęcie diety i ćwiczeń fizycznych, zabiegi endermologii pozwalają nam zredukować ten punkt czy nawet pozbyć się go w pełni. Co dobrze, w rezultatu regularnie wykonywanych masażów będziemy potrafili stwierdzić też widoczną poprawę jakości skóry – zabieg zachęca do lektury fibroblasty, które budują nowe włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności i sprężystości skóry. Zabieg pomaga też oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego skutkiem będzie zdecydowanie lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w bliskim wizerunku? Specjaliści z Kliniki Miracki opowiadają o serii 10-20 sposobów (w relacje od tego, jaki dokładnie efekt chcemy kupić), ale jednocześnie zaznaczają, że ważne zyski będą dostępne zaraz po zakończeniu 3-4. Zabiegi szykuje się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest zabiegiem idealnym dla ludziach osób, które potrzebowały w prosty, wygodny i bezbolesny sposób popracować nad jakością swojego ciała. Specjaliści z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że mimo zastosowanej terapii wskazane jest ciągle prowadzenie zdrowego poziomu życia – to ułatwi nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy jeszcze z powodzeniem kojarzyć z nowymi terapiami z zakresu medycyny estetycznej, by nasza sylwetka uzyskała całkowicie nowy wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Dużo reklamy na problem zabiegu endermologii zlokalizujesz na karcie: Endermologia – zabieg wyszczuplający

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *