Opublikowano Dodaj komentarz

Leasing Police zadzwoń 887 332 665

leasing bez bik

Leasing to bardzo ciekawa forma nabycia określonych przedmiotów. Łączy w sobie dwa aspekty: kredytu i wynajmu.
Przedmiot leasingu w trakcie umowy nie jest twój, korzystasz tylko z niego przez określony w umowie czas.

Leasing Mieszkowice

 

 

Najczęściej leasing kojarzony jest z autami, chociaż wszelkie rzeczy, które są Ci potrzebne w trakcie prowadzenia działalności możesz nabyć w ten sposób. Młode firmy starać się o leasing już w pierwszym dniu po rozpoczęciu działania. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby w siedzibie omówić warianty najbardziej dla Ciebie dogodne.

 

zloz wniosek

 

Bardzo łatwo skonsultujesz się z agentami, z którymi prosto nawiążesz kontakt przy pomocy prostego formularza, który zamieszczony jest na stronie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Oczywiście, możesz spotkać się bezpośrednio z agentem kredytowym pracującym w firmie leasingowej, które mają siedziby we wszystkich miastach Polski.

 

W trakcie spotkania agent kredytowy poda ci wszelkie informacje dotyczące koniecznych zaświadczeń (a jest ich naprawdę niewiele) i propozycje załatwienia sprawy, w sposób najbardziej dla ciebie dogodny. Nieważne, z której z dostępnych form leasingu skorzystasz, optymalizacja Twoich podatków będzie widoczna. Wydatki ponoszone z tytułu leasingu, zliczamy z pozostałymi kosztami i odliczamy od podatku dochodowego. Spotkanie z ekspertem, który dokona analizy sytuacji majątkowej i podatkowej, prowadzonej działalności gospodarczej , zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Bezdyskusyjnym walorem leasingu jest fakt, że jest zdecydowanie prostszy do otrzymania niż kredyt bankowy. Wszelkie działania są bardzo proste . Dla osób prowadzących niewielkie firmy, szczególnie, na początkowym etapie, to wyjątkowe uproszczenie. Najważniejsze jest, że nie są wymagane kolejne formy poręczeń i gwarancji spłaty długu.

 

Korzystając z tej formy, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale profesjonalny sprzęt i auta dostawcze, a nawet maszyny budowlane czy sprzęt medyczny. Jeśli chodzi o samochody,kolejnym atutem, jest fakt, że to firma leasingowa dba o ich prawidłowy serwis i ubezpieczenia. Procedura jest banalna. Wybierasz odpowiedni model auta, wybierasz dogodne finansowanie, wypełniasz formularz zdalnie lub omawiasz warunki umowy z pośrednikiem i
możesz już odebrać nowy samochód. Profity płynące z tych działań są bezcenne. Oszczędzasz swój czas, bo nie musisz jechać do salonu i targować się o cenę. Masz absolutną gwarancję maksymalnie obniżonej ceny, której jeśli negocjował byś samodzielnie zapewne byś nie otrzymał. Poruszasz się nowym samochodem, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś płacił za kolejny rachunek np. za telefon.

Ty wyłącznie lejesz benzynę, nad problemami z obsługą serwisową sprawuje pieczę firma leasingowa, która rozlicza się z serwisem bezgotówkowo. Właściwie dobrane polisy zapewniają Ci dodatkowo, samochód zastępczy, w razie awarii, czy gwarantują, że raty Ci nie przepadną, nawet jeśli ukradną Ci auto. Kolejny plus to fakt, że nie musisz wykupywania samochodu, który leasingujesz. Tak więc, sprzedaż samochodu i starania o korzystną sprzedaż także nas nie obchodzą.

Jeśli, boisz się o to, czy w ciągu trwania umowy, będziesz miał wystarczającą elastyczność finansów istnieją alternatywne rozwiązania. Możesz zdecydować się na zakup auta używanego. Nie każdy wie, że jest możliwe pozyskanie leasingu na samochód, który niekoniecznie jest nowy, a instytucje takie, jak Leasing Mieszkowice oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy wystawiając samochody na aukcjach. Możesz zachować spokój, jeśli podejmiesz decyzje o zakupie nowego samochodu.

 

Jeśli w twoim życiu pojawi się jakiś problem z płynnością finansową, masz możliwości renegocjowania kredytu. Zawsze zostaną one dopasowane do indywidualnej sytuacji klienta. Nie wszyscy wiedzą, że leasing to forma dostępna osobom fizycznym. Każdy człowiek może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Sam proces jest bardzo zbliżony, jak w gdy o leasing stara się osoba prowadząca działalność gospodarczą. Zgadzamy się na zawarcie umowy, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, którym jesteśmy zainteresowani, a my jeździmy nim, jeśli tylko w terminie płacimy raty. W umowie zawiera się warunek, że posługujemy się autem, a możemy je wykupić, gdy umowa się skończy. Jasne jest, nie ma żadnego przymusu odkupu auta.

Firma Leasing Mieszkowice będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: dowodu, potwierdzającego tożsamość, zaświadczenia o zatrudnieniu, wyciągu z konta.

Obligatoryjnie należy zawrzeć umowę ubezpieczenia. W tym przypadku, poza wygodą rozwiązania, niewątpliwym atutem jest fakt, że leasing nie powoduje konieczności zgłaszania do banku, nie nie wpływa na zmianę naszej zdolności do zaciągania kredytów. Jasne jest, że jest to bardzo wysoka korzyśćjeśli planujemy zaciągnąć kredyt np. hipoteczny.

Leasing Mieszkowice

 

Zobacz również Leasing uproszczony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *