Opublikowano Dodaj komentarz

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Wszystko prezentuje na ostatnie, że 2019 rok będzie niezwykle atrakcyjnym czasem na zbytu kryptowalut. W nowym etapie media obiegła wiadomość o tym, że w przyszłym roku na zbytu pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo szybko nie dziwi. Po tymże jakże 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na targu, kurs bitcoina poszybował znacznie w górę, i wiele projektów ICO okazało się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda dała się skusić na dostanie w część.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ
ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd a raczej z trudem można szukać projektu, który zakończył się stuprocentowym sukcesem. Niektóre wykazywały się nawet małymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodowity pięściarz nie jest ważnym bokserem, który zajął się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z planem wiąże spore możliwości na ważne zyski, o czym świadczył nawet na domowym instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w skalach 20 centów, przy czym wyjściowa cena wynosiła 1, 86 USD. Nowy projekt wsparty Mayweathera – Centra, okazał się wykonaną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W przeszłości nie brakuje także takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim nazwiskiem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Nieco dużo szczęścia była Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam wykres był wartościowy. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został oskarżony o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut traktowany jest z prawdziwą ostrożnością. W przeszłości wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tymże jakże KNF i UOKiK krytycznie okazały się o promowanych tam treściach. Że się dziwić, ponieważ wśród wielu dużych projektów dają się także, choćby wysoce wymienione, oszustwa. Ponadto występujemy w terenie, który ze ważnym dystansem przystępuje do innowacyjnych projektów.

Saleta patrzy w przyszłość

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temuż do naszych fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W niewielkim poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, że nie chodzi tutaj o żadne spekulacje, i na pomyśle wszystek będzie mógł skorzystać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na konferencji BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto zaznaczyć, że sportowiec jest słynną oraz cenioną osobą nie ale w świecie boksu. W przeciwieństwie do drugich celebrytów, Saleta raczej wyróżnia się zdrowym umysłem oraz w przeszłości nie wykazywał tendencji do porywania się z motyką na słońce.

Za celem stoją doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO płaci za wszelki proces emisji SaletaCoin a jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie odpowiadał za pośrednictwo oraz wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na całkiem innej platformie zorganizowanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer angażuje się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, kiedy to podjął uchwałę o zgodności z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to obecnie dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest prawdziwą nowością, ale należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich pomysłów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie dostarczała często do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą mogli m. in. nabyć nowe usługi bądź artykuły w perspektywie gadżetów. Projekt posiada także na planu propagowanie sportu wśród młodzieży, a w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i przechowujemy kciuki za powodzenie pierwszego takiego celu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *