Opublikowano Dodaj komentarz

Wybielanie zębów Dobra

wybielanie zębów

Śnieżnobiały uśmiech nie musi stanowić jedynie kwestią genów. Dzięki dobrym środkom wybielającym pięknymi zębami może bawić się wszystek z nas!

Wybielanie zębów Opalenica

Naturalnie białe zęby zdarzają się dość rzadko. Grupa osób ma zęby w kolorze kremowym lub mało żółtawym. Jednak popularność hollywoodzkiej biel nie maleje – jeszcze więcej z nas określa się na wybielanie zębów, aby wziąć im pożądany odcień.

kup teraz na allegro

 

Obecnie można wybielić zęby zarówno samodzielnie, jak oraz w gabinecie stomatologicznym. Jaka forma będzie najczystsza, aby uzyskać odpowiedni efekt?

Spis treści:

Co działa na prawdziwy kolor zębów?
Wybielanie zębów – na czym zatem polega?
Jak wybielić zęby – w domu czy u dentysty?
Domowe metody wybielania zębów
Gabinetowe metody wybielania zębów
Biała dieta – następowanie po wybielaniu zębów
Czy wszystek ząb można wybielić?
Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów
Gdzie skorzystać z profesjonalnych usług wybielania zębów oraz indywidualnych sposobów stomatologii estetycznej?
Co działa na prawdziwy kolor zębów?

Naturalny kolor zębów potrafi być ciekawy – od bieli aż do poziomów żółtego. Kolor ten warunkowany jest przede wszystkim elementami genetycznymi, czyli u wszystkiej panie potrafi stanowić on kilka inny.

Warto jednak wskazać, że jeszcze samodzielnie mamy pomysł na wygląd uśmiechu. Palenie papierosów, zażywane leki, głównie antybiotyki, dieta, w współczesnym picie ogromnej dawek herbaty i kawy, czerwonego wina, kolorowych napojów, infekcje i uszkodzenia zębów także mogą wpłynąć na ich kolor.

Co bardzo, odcień uśmiechu dostosowuje się wraz z wiekiem. U starych osób dociera do ścieńczenia się warstwy szkliwa, dlatego też żółtawa zębina jest więc mocniej widoczna.

Ale chociażby w współczesnych faktach można uzyskać śnieżnobiały uśmiech. Nowoczesna stomatologia estetyczna oferuje szereg zabiegów, dzięki jakim istnieje ostatnie dodatkowe – nawet podczas jedne wizyty w gabinecie!

Wybielanie zębów – na czym zatem polega?

Aby nadać zębom odpowiedni poziom, najczęściej komponuje się wybielanie zębów Kraków to jedno z wielu miast, gdzie możemy wykorzystać takich zabiegów w gabinetach stomatologicznych, jednak do możliwości pamiętamy jeszcze specjalne środki do celu w domu.

Na czym dobrze polega wybielanie zębów? To mechanizm polegający na oddaniu im wyższego odcienia. Jak on jest? Najczęściej odnosi się to odpowiednie związki wybielające, które są bezpieczne dla zdrowia pacjenta – nadtlenku wodoru albo nadtlenku karbamidu w wygodnych stężeniach.

Generalnie, wybielanie zębów to brak bezpieczny, jednak o wskazać, że u niektórych pacjentów może pojawić się nadwrażliwość zębów i dziąseł jako pierwszy skutek uboczny.

W niewoli do wybranej metody wybielania zębów efekt można podziwiać od razu czy i należy zaczekać na niego z kilku dni do kilku tygodni. Wobec tego, na co warto się zdecydować, aby cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem?

Jak wybielić zęby – w domu czy u dentysty?

Osoby chcące wybielić zęby mogą zdecydować się na skorzystanie z środków danych do codziennego użytku, ale jednocześnie mogą udać się do gabinetu stomatologicznego, aby tam skorzystać z braków profesjonalnych.

Domowe wybielanie zębów zezwala na uzyskanie wymarzonych rezultatów, jednak należy uzbroić się w cierpliwość, dlatego należy poczekać na nie najczęściej kilka tygodni. Zaletą zabiegów u dentysty jest ich szybkość – to efekt uzyskamy szybciej, jednak musimy dodawać się zarówno z wyższym kosztem.

Wybielanie zębów Opalenica

Zatem, jaka metoda wybielania zębów będzie najczystsza? Sprawdź teraz istotne informacje o każdej z nich a wyszukaj taką, która sprawdzi się u Ciebie!

Domowe metody wybielania zębów
pasty wybielające
paski do wybielania zębów
żele wybielające
Pasty wybielające

W dowolnym sklepie możemy uzyskać specjalne pasty wybielające. To pasty do zębów, które mają większą miarę substancji ścierających powierzchowne przebarwienia, a także mogą mieć niewielki dodatek substancji wybielających.

Wybielanie zębów z użyciem past jest dodatkowe, jednakże nie u wszystkiej osoby daje znakomity efekt. Co bardzo, należy wspominać o tym, aby nie stawiać ich długo – powyżej 2-3 miesięcy, gdyż mogą wykonywać nadmierne zarysowanie szkliwa, a zęby staną się to bardziej podatne na choroby.

Cena: 2-50 złotych. Wybielanie zębów Opalenica

Paski do wybielania zębów

Do domowych metod wybielania zębów zdaje się także paski wybielające. Stanowią ostatnie nasączone żelem wybielającym przezroczysta paski, które łączy się na wysoki i niski łuk zębowy. Działają raczej na zęby przednie – do „czwórek” lub „piątek”.

W współczesnym wypadku efekt wybielania potrafi być wspanialszy niż w zestawieniu do past, jednakże nie będzie on naprawdę piękny jak przy wybielaniu gabinetowym. Czas tłumaczenia to zwłaszcza około 7-14 dni.

Cena: 20-200 złotych. Wybielanie zębów Opalenica

Żele wybielające

Mają działanie zbliżone do pasków, ale podawane są na zęby z użyciem pędzelka czy w zestawie wraz z żelem otrzymują się nakładki na zęby. Czas stosowania żeli do wybielania zębów to zwłaszcza około 10-14 dni.

Cena: 15-200 złotych.

Gabinetowe metody wybielania zębów
wybielanie nakładkowe
wybielanie lampą
Wybielanie nakładkowe

Niemalże każdy dobry gabinet stomatologiczny może zaproponować swoim pacjentom wybielanie zębów z użyciem nakładek, które następnie wypełnia się żelem wybielającym. W zestawieniu do wybielania zębów w lokalu pacjenta, daje się to wyższe stężenia związków wybielających, dlatego też uśmiech potrafi żyć ponad bielszy!

Zabieg otwiera się od wykonania wycisków zębów, na podstawie których szkoli się następnie specjalne osłony z tworzywa stawiane na zęby. Stomatolog przekazuje także pacjentowi żel wybielający do korzystania w lokalu. Pacjent powinien dawać go każdego dnia, wypełniając nakładki i przykładając je na zęby.

Czas trwania kuracji to najczęściej z 7 do 14 dni, przy czym efekt może utrzymać się na dalszy termin niż w sukcesie wybielania domowego.

Cena: 700-1000 złotych. Wybielanie zębów Opalenica

Wybielanie lampą

Druga oferta dostępna w gabinetach stomatologicznych to wybielanie zębów lampą. W współczesnym wypadku daje się dodatkowe środki wybielające oraz lampę, która powoduje ich aktywację. Taka forma idzie na zdobycie efektów widocznych już po godzinie!

Takie wybielanie zębów Kraków to jedno z centrów, gdzie istnieje ono tanie, traktowane jest za najlepszą opcję. To efekty wybielania są najlepsze – można nabyć zdecydowanie większą skalę w charakterach zębów niż z użyciem innych form. Istnieje więc zarówno zabieg bardzo silny – raz wykonany zezwala na zachowanie efektów nawet do 2 lat. Dodatkowo, to miła metoda, która realizowana jest pod nadzorem specjalisty.

Cena: 1000-1200 złotych. Wybielanie zębów Opalenica

Biała dieta – następowanie po wybielaniu zębów

Aby efekt wybielania zachwycał nie ale z razu po zabiegu, ale jeszcze na duży okres po nim, należy wspominać o podobnym postępowaniu. Duża jest w współczesnym wypadku tak zwana biała dieta. Co wtedy jest?

Biała dieta to dieta, która polecana jest po zabiegach wybielania zębów, a dodatkowo innych zabiegach stomatologicznych, na dowód skalingu i piaskowaniu. Polega ona na wyeliminowaniu z diety barwiących produktów, które potrafią zmienić kolor zębów.

Podczas białej diety należy zrezygnować między innymi z: kawy, herbaty, czerwonego wina, soków owocowych, coli, a oraz z kolejnych produktów spożywczych wywołujących zabarwienie zębów. Także wyróżnia się rezygnację z palenia tytoniu.

Białą dietę powinno się utrzymywać przez minimum 2 dni po wybielaniu zębów, chociaż im dłużej zachowuje się jej zaleceń, tymże milsze produkty można uzyskać. Wówczas biel zębów po sposobu potrafi być oczywista nawet do 2 lat!

Czy wszystek ząb można wybielić?

Wybielanie zębów to brak, który pozwoli na zdobycie bardzo przyjaznych rezultatów, jednak należy wspominać o tym, że nie wszystkie zęby potrafią być ludzie wybielaniu.

Związki wybielające chodzą właśnie na zęby naturalne, dlatego też nie zastąpią one koloru koron, licówek, mostków lub też plomb w zębach. Wobec tego postaci korzystające znaczącą dawkę wypełnień potrafią nie osiągnąć odpowiednich efektów – poprzedni kolor plomb pozostanie widoczny a potrafi mówić się w oczy.

Także wybielanie zębów martwych wymaga odpowiedniego postępowania – daje się to specjalny zabieg polegający na wstrzyknięciu substancji wybielającej w ząb po jego rozwierceniu. Przydatny jest po leczeniu kanałowym, gdy ząb staj esie ciemniejszy.

Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów

Nowoczesna stomatologia estetyczna to nie tylko wybielanie zębów Kraków a w tamtych miastach. To zarówno duża paleta innych sposobów, które kupią na zdobycie efektu bielszych zębów. Z czego warto zastosować?

Skaling i piaskowanie

Zabieg skalingu i piaskowania to higienizacja zębów, która liczy na uniknięciu z nich osadu i osadu nazębnego. U dużo osób idzie na zdobycie bardzo efektywnego efektu – zęby będą widocznie jaśniejsze.

Warto wskazać, że skaling i piaskowanie polecane są i przed wybielaniem zębów, by otrzymać doskonalsze rezultaty.

Cena: 150-250 złotych.

Licówki

Licówki to długie płatki porcelany, które wysyłane są na zębie. Ich przedmiotem jest korekta kształtu zęba, a też jego koloru. Dzięki licówkom można wziąć bardzo atrakcyjne wyniki i upajać się całkowicie nowym, piękniejszym uśmiechem!

Cena: 600-1500 złotych na jeden ząb. Wybielanie zębów Opalenica

Korony

Korony protetyczne przydatne są na ząb, który uległ zniszczeniu lub infekcji. Zmieniają go oraz umożliwiają na utrzymanie jego pozycji. Korony można mieścić na prawdziwym korzeniu czyli na implancie stomatologicznym.

Korona zezwala na pełną zmianę koloru zęba, dlatego jeszcze potrafi być wiązana w projektu poprawy estetyki uśmiechu w sukcesie, gdy ząb nie jest realny do wyleczenia.

Cena: 1200-2000 złotych za jeden ząb.

Gdzie skorzystać z profesjonalnych usług wybielania zębów oraz indywidualnych sposobów stomatologii estetycznej?

Chcesz bawić się ze śnieżnobiałego uśmiechu? W takim przypadku wybierz dobry gabinet wykonujący wybielanie zębów Kraków to miejscowość, gdzie pomoce te oferuje Klinika Stomatologii Estetycznej SE+. To tam można użyć z pełnej palety profesjonalnych procedur skupionych na wybielaniu zębów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *